Projektujemy responsywne strony www.

Dopasowane ze wszystkimi urządzeniami.

Projektowanie stron www

Zajmujemy się projektowaniem stron www – zarówno prostych wizytówek jak i rozbudowanych serwisów www. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W wycenie projektu nie ma ukrytych opłat, zawsze wiesz, za co płacisz. Oferujemy także usługi z zakresu hostingu (czyli zakup domeny + udostępnienie konta www), dzięki czemu zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron – od jej zaprojektowania, po „instalację” w internecie. Obsługujemy firmy z woj. Śląskiego (Bytom, Radzionków,  Katowice, Gliwice, Chorzów i inne) a także Klientów z terenu całej Polski.

Strona responsywna – co to takiego?

Projektowanie strony www zgodnie z systemem Responsive Web Design, to po prostu mechanizm tworzenia strony www tak, by wyświetlały się poprawnie na wszystkich urządzeniach, na których można przeglądać witryny: laptopy, smartfony, tablety itd. Strony www stworzone przy użyciu techniki RWD będą równie dobrze wyglądać na smartfonie, 32 calowym ekranie FULL HD czy na średniej wielkości wyświetlaczu tabletu. Bez znaczenia jest to, czy stronę Twojej firmy Klienci oglądają na wyświetlaczu małego smartfona, czy na dużym ekranie HD – Twoja witryna prezentuje się zawsze dobrze.

Landing Page – o co chodzi?

Landing Page to zazwyczaj strona www poświęcona jednemu produktowi, marce, lub np. usłudze. Na taką stronę trafia się po kliknięciu w reklamę umieszczoną np. w Google AdWords. Taka strona ma za zadanie jak w najmocniejszy sposób przekazać zalety tego, co jest reklamowane. Charakteryzuje się krótkimi, zwięzłymi tekstami pisanymi językiem korzyści, zwrotami skłaniającymi do wykonania akcji (wypełnij formularz, wypełnij ankietę itd.) a także czytelną grafiką bez dodatkowych odnośników po to, by nie rozpraszać uwagi poza obszar reklamowego przedmiotu/usługi.

Koszt projektu strony www nie musi być wysoki. Zamów bezpłatną wycenę!

Najnowsze realizacje: responsywne strony www

Projekt strony responsywnej dla Parking na Krótkiej, Pyrzowice

4 sierpnia 2015

Projektowanie stron www, Studio Music

22 kwietnia 2015

Projekt strony responsywnej dla Forma Wysoka, Wrocław

10 kwietnia 2015

Projekt strony responsywnej dla Bodo Wiss, Niemcy

10 kwietnia 2015

Projekt strony responsywnej dla Ctl Media, Wrocław

10 kwietnia 2015

Projekt strony responsywnej dla Krzysztof Banek, Radzionków

10 kwietnia 2015